Zbavíme Vás dluhů se 100% úspěšností

Dejte nám své číslo, my vám zavoláme a vše pro vás zadarmo vyřešíme!

  Spočítejte si u nás zda se můžete zbavit svých dluhů


  Využijte svou šanci dokud máme volné kapacity!

  Máte půjčky? Nestíháte splácet? Máte příliš vysoký úrok? Dostali jste smluvní pokutu?  Svých dluhů se nikdy nezbavíte, protože vaši věřitelé budou vaše dluhy záměrně navyšovat a vy si toho ani nevšimnete. S naší pomocí dostanete ochranu před exekutory, věřiteli a zařídíme, aby vám soud odpustil placení vašich dluhů. 

  Během oddlužení nemusíte nic řešit. Splácíte jedinou splátku, která je vypočítaná tak, aby vám zbyl dostatek peněz na běžný život. Během oddlužení nemusíte splatit všechny vaše dluhy a přesto budete od placení zbytku dluhů osvobozeni. 

  Je na vás vedena exekuce? Odstavil vám exekutor účet? Chce vám zabavit majetek? Strhává vám z vašeho platu peníze? To vše skončí pokud s námi podáte návrh. Zařídíme aby vám exekutor nemohl zabavit majetek!

  Starosti nechte na nás. Specializujeme se na sepis insolvenčních návrhů. Jediné co od vás budeme potřebovat je několik dokumentů a vyplnění dotazníku. Zbytek vyřešíme za vás. Vše s vámi vyřešíme online a nemusíte nikam jet. 

  Při sepisu insolvenčního návrhu nám nemusíte nic platit, uplatníme si pohledávku ve vašem řízení. Návrhů bez placení však můžeme sepsat pouze několik měsíčně, proto neváhejte a kontaktujte nás dokud máme místo. 

  Máte dotaz? Odpovíme vám na něj!

  Je to jednoduché. Pokud měsíčně nestíháte splácet všechny své dluhy nebo vám měsíčně nezbývá dost peněz na normální život, je čas nás kontaktovat. Pokud jste se dostali do této situace nikdy své dluhy nevyřešíte a budete se jen snažit splácet dluhy, které nikdy nezmizí. Oddlužení vám dá možnost zbavit se těchto dluhů jednou pro vždy. 

  Oddlužení je zákonem chráněný proces, během kterého se můžete jednou jedinou měsíční splátkou, kterou splácíte všem svým věřitelům, zbavit veškerých svých dluhů. 

  Oddlužení má dlužníkovi umožnit „nový start“ a motivovat ho k aktivnímu zapojení do umořování dluhů vůči věřitelům, kdy v důsledku poklesu příjmu, ztráty zaměstnání či jiných skutečností lidé ztratili schopnost své dluhy řádně splácet a časem se dostávají do dluhové pasti. Oddlužení představuje důstojnou cestu řešení těchto situací týkajících se stále většího počtu občanů.

  Své oddlužení zahájíte sepisem návrhu s námi. Poté budete po dobu několika let pravidelně měsíčně splácet pouze jednu splátku. Během této doby po vás nikdo nemůže chtít peníze mimo vaše oddlužení a navíc vám zůstává měsíčně dost peněz, abyste mohli normálně žít. Po pár letech vás soud zbaví všech vašich dluhů, aniž byste je museli zaplatit všechny. 

  Ne. Váš majetek bude zabaven jedině pokud nebudete řádně splácet nebo pokud jste si vzali hypotéku na dům. Oddlužení Vám dává novou šanci začít žít bez dluhů. Pokud tedy například máte automobil, kterým jezdíte do práce, nebude vám zabaven. Běžné vybavení domácnosti se v oddlužení nikdy nezabavuje.

  Minimální měsíční splátka je taková, aby byly zaplaceny náklady správce, který na vás bude po dobu oddlužení dohlížet a alespoň nějaká část peněz šla na vaše dluhy. Minimální měsíční splátka je tedy v současné době 2200 Kč měsíčně 

  Rychlý kontakt

  MÁTE NĚJAKOU OTÁZKU? NAPIŠTE NÁM.

   INSOLVENČNÍ PRÁVO © 2021.

   Created by R&R